Slide 1
Slide 2
PROINERT - пожаротушение инертным газом

PROINERT від Fike - система пожежогасіння інертним газом

Газовое пожаротушение инертным газом

Системи з використанням інертного газу – безпечні і ліквідують пожежу природним шляхом. Система PROINERT від Fike пропонує усі переваги інших систем пожежогасіння інертним газом і при цьому має кілька значних конструктивних покращень. PROINERT є безпечнішою та економічнішою системою на ринку ніж будь-яка інша. Більшість систем з використанням інертних газів здійснюють випуск з балона під високим тиском, після чого застосовуються редуктори нижче по трубопроводу. Така конструкція системи потребує і труб низького, і високого тиску для керування вогнегасним агентом на його шляху до випускної насадки. PROINERT працює по-іншому. Спеціальний клапан на балоні автоматично зменшує тиск випускання інертного газу.  Fike гарантує ідеальний тиск випускання і підтримання стабільної швидкості потоку по всій системі. Використовуючи PROINERT, можна обрати труби меншого діаметру і низького тиску від балона і до самої випускної насадки, це суттєво знизить витрати на систему.
Система PROINERT від Fike розроблена для подачі вогнегасної речовини на великі відстані. Балони та клапани керування дозволяють захищати кілька приміщень однією балонною установкою, яка знаходиться далеко від  приміщень. Балони PROINERT можна замінити у будь-якому приміщенні, яке не має спеціальних обмежень.

Завдяки унікальному запатентованому клапану, вогнегасна речовина надходить у захищуване приміщення протягом 60 с при стабільній швидкості потоку, попереджаючи виникнення шкідливої турбулентності. Таким чином, надходить тільки необхідна кількість речовини і потреба у вентиляції значно зменшується.

Безпечно для людини, безпечно для гаманця!

Компанія Fike проаналізувала широкий спектр інертних газів перед тим, як обрати IG-55 (суміш аргону і азоту) для системи PROINERT.

Природна вогнегасна речовина (суміш аргону і азоту) має такі переваги:

- Відсутність вторинного займання - аргон і азот не розпадаються на токсичні чи їдкі елементи в умовах пожежі, що робить їх безпечним вибором для людини і майна.
- Не створює задимлення  – PROINERT ідеально підходить для приміщень з перебуванням людей, оскільки вогнегасна речовина не погіршує видимість шляхів евакуації.
- Густина як у повітря - під час спрацьовування, газова суміш PROINERT має густину приблизно таку, як і повітря. Таким чином забезпечується:
           - стабільність вогнегасної речовини;
           - покращене проникнення з низу до верху захищуваного приміщення;
           - мінімальні потреби у кріпленні.
- Проста, економічна заправка і перевірка на місці - завдяки природному походженню аргона і азота, вогнегасна речовина завжди доступна і недорога. Система PROINERT може бути перевірена прямо на місці без додаткових заходів.
- Відсутність впливу на озоновий шар (ODP) - аргон і азот беруться з природи. Під час пуску вони автоматично повертаються на своє природнє місце у середовищі.
- Відсутність впливу на глобальне потепління (GWP) - аргон і азот не існують в атмосфері самостійно і не мають негативного впливу на навколишнє середовище.

Дополнительные материалы:

скачать брошюру

 

Скачать брошюру Fike PROINERT - Система пожаротушения инертным газом