Slide 1
Slide 2
IMPULS - система газового пожаротушения

газовое_пожаротушение_FIKE

Системи газового пожежогасіння Fike з використанням технології запірно-пускового клапана Impulse

Системи газового пожежогасіння вже давно використовуються для захисту високотехнологічного обладнання, електроніки та особливо цінних предметів від вогню та негативного впливу води. Компанія Fike є лідером у виробництві систем газового пожежогасіння на основі екологічної вогнегасної речовини. На українському ринку компанія Fike представляє технологію запірно-пускового клапана Impulse на таких продуктах, як ECARO-25® та DuPontFM-200®.

газовое пожаротушение

Уся справа у запірно-пусковому клапані Fike Impulse

Клапан подачі вогнегасної речовини контролюює тиск у балоні та ефективність спрацьовування системи. Технологія запірно-пускового клапана Fike Impulse значно покращує характеристики систем газового пожежогасіння у порівнянні з системами на механічних клапанах, завдяки вдалому поєднанню надійності та ефективності диску з розривною мембраною і гнучкості електричного запуску.

Технологія IMPULSE

Ефективна та економічна, як і попередні системи Fike, технологія запірно-пускового клапана Impulse надає можливості гнучкого модульного проектування – недоступного у традиційних системах  з електромагнітним клапаном. Системи можуть бути спроектовані таким чином, щоб відповідати специфічним потребам об’єкта, використовуючи при цьому менше труб і зворотніх клапанів … що економить час і гроші на монтування. Простота клапану означає меншу кількість складових елементів, які потребують обслуговування та їх більшу надійність.  В результаті - покращений диск з мембраною Fike запобігає витіканню вогнегасної речовини. Ефективність проявляється у системі пожежогасіння, яка може мати більшу довжину трубопровода і розширені можливості монтування.

Вдосконалена технологія пуску - IMPULSE
Системи пожежогасіння Fike завжди вирізнялися високою якістю та надійністю. Компанія Fike, маючи більш ніж 60 річний досвід, є лідером у технології використання диску з розривною мембраною.  Fike розробив найбільш ефективний запірно-пусковий клапан для систем газового пожежогасіння. Технологія Impulse поєднала в собі найвищі показники робочих характеристик та простоту експлуатування та обслуговування.
•  Можливість ручного пуску
•  Дешева і легка заміна балонів
•  Відновлюваний пусковий пристрій
•  Простота заповнення – непотрібно перевертати балон для заповнення і змішування
•  Простота випробування в реальних умовах
•  Простота обслуговування

Запірно-пусковий клапан Impulse можна налаштувати для роботи у різних режимах – електричному, пневматичному або в їх поєднанні. Клапан Impulse спроможний задіяти до 4 балонів в одному колі – це робить систему економічнішою з точки зору проектування і встановлення.

Вогнегасна речовина FM-200

DuPont FM-200 було визнано у всьому світі. Протягом тривалого часу цій системі довіряли захист найбільш важливих і цінних пам’яток  світового значення. Вогнегасна речовина FM-200 від Fike із запірно-пусковим клапаном Impulse швидко гасить пожежу протягом 10 секунд або і менше … зупиняючи процес горіння звичайних займистих речовин, електричної техніки і горючих рідин, до того як вони можуть завдати серйозних збитків. Якщо пожежа була швидко зупинена, то крім менших втрат від пожежі, не буде спричинено жодної зупинки роботи чи перерви в роботі обладнання.

Безпечна для використання в місцях перебування персоналу, вогнегасна речовина FM-200 з клапаном Impulse поглинає теплоту і припиняє процес горіння на молекулярному рівні. А оскільки гасіння здійснюється газом, то немає потреби у прибиранні, як після водяного чи порошкового пожежогасіння. Можливо найбільш визнана з усіх вогнегасних речовин, FM-200, знаходить своє застосування починаючи від комп’ютерних та електротехнічних приміщень до музеїв та військових транспортних засобів.

Покращена вогнегасна речовина ECARO-25

Кажучи просто, ECARO-25 – це найкращий спосіб гасіння пожежі і захисту цінного майна та стабільності бізнесу.

Усі вогнегасні речовини повинні залишатися у захищеному місці на визначений період часу для гасіння пожежі. Унікальні фізичні властивості ECARO-25 з нашою технологією Impulse, робить цю вогнегасну речовину більш ефективною протягом довгого часу у порівнянні з системами HFc-227ea та Fk-5-1-12. У більшості випадків застосування, ECARO-25 споживає менше вогнегасної речовини для захисту такого самого приміщення. Крім того, загалом ECARO-25 вимагає менше вогнегасної речовини на м³  ніж системи HFc-227ea та Fk-5-1-12. Неперевершені характеристики нашої унікальної системи дозволяють використовувати труби малого діаметру на великих відстанях, що робить конструкцію системи трубопроводу простішою і дешевшою. Використання ECARO-25 з технологією Impulse, Ви витрачаєте менше грошей на вогнегасну речовину, трубопровід і монтування … це робить дану систему газового пожежогасіння найбільш економічно виправданою на сьогоднішній день.

 

Дополнительные материалы:

скачать брошюру

 

Скачать брошюру Fike Impuls - Система газового пожаротушения с использованием технологии запорно-пускового клапана